Informacje o firmie


Nasz cel Tradycja Rozwój NIP Konta bankowe Zatrudnienie
Kim jesteśmy?
GREGORIUS jest uznanym producentem części zamiennych do silników spalinowych zarówno benzynowych jak i wysokoprężnych. Naszą specjalnością jest produkcja tulei cylindrowych. Postawiliśmy na produkcję dostosowaną do potrzeb klientów. Realizujemy zamówienia dużych hurtowni motoryzacyjnych jak i małych zakładów naprawczych. Potrafimy realizować w krótkim czasie nietypowe zamówienia indywidualnych odbiorców przy zachowaniu pełnego reżimu technologicznego.

Nasz cel.
Celem naszej działalności jest dostarczenie klientom wyrobów o wysokich parametrach jakościowych i użytkowych, dlatego prowadzimy ciągłą modernizację urządzeń i technologii wytwarzania naszych wyrobów. Kładziemy duży nacisk na to aby nasza działalność nie wpływała negatywnie na środowisko naturalne. Inwestujemy duże środki finansowe w udoskonalanie
technologii poprawiających jakość naszych wyrobów.
Tradycja
Zakład rozpoczął działalność już w latach sześćdziesiątych jako szlifiernia
cylindrów, wałów korbowych oraz regeneracji podzespołów silników spalinowych. Z upływem lat oraz rozwojem rynku motoryzacyjnego rozpoczęliśmy działalność handlową a wreszcie produkcyjną, która stanowi główny profil firmy do chwili obecnej.

Rozwój
W roku 2004 zakład przeszedł gruntowną przebudowę własnościową i organizacyjną. W wyniku tych przemian dokonane zostały znaczne inwestycje mające na celu poprawę jakości i wydajności produkcji. Następnym krokiem było poszerzenie kręgu odbiorców naszych wyrobów. W chwili obecnej nasze produkty dostępne są w większości regionów Polski. Kolejnym krokiem będzie wyjście z naszymi wyrobami na rynki zagraniczne.

Nr NIP:
753-110-10-80


Konta bankowe:
ING Bank Śląski S.A. Oddział w Krakowie

53 1050 1445 1000 0023 2365 4752


Na początek