Produkty


Tuleje suche | Tuleje mokre | Gniazda zaworowe

 
GREGORIUS jest uznanym producentem części zamiennych do silników spalinowych zarówno benzynowych  jak i wysokoprężnych. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości tulei cylindrowych, gniazd zaworowych i prowadnic zaworów. Firma dysponuje dużym asortymentem produktów będących stale na stanie magazynu. Niezależnie od produkcji katalogowej zakład produkuje na indywidualne zamówienia klientów. Zamówienia takie realizowane są w ciągu 24 godzin wliczając w to czas na wyprodukowanie i dostawę do klienta.

Tuleje suche.
Tuleje cylindrowe suche (cienkościenne) wykonywane są w zakresie średnic wewnętrznych od 35 do 140 mm. Produkowane są tuleje do wszystkich typów silników spalinowych spotykanych na krajowym rynku motoryzacyjnym i maszyn roboczych. Produkujemy również tuleje cylindrowe do wszystkich typów sprężarek i kosiarek spalinowych.
Wykonujemy również tuleje na zamówienie według wymiarów podanych przez klienta.Tuleje mokre.
Tuleje cylindrowe mokre (grubościenne) wykonywane są w zakresie średnic wewnętrznych od 60 do 137 mm. Produkowane są tuleje cylindrowe do wszystkich typów silników spalinowych spotykanych na krajowym rynku motoryzacyjnym i maszyn roboczych. Wykonujemy również tuleje na zamówienie według wymiarów podanych przez klienta. Gniazda zaworowe.
Gniazda zaworowe produkowane są w trzech wykonaniach:

1) do silników benzynowych - gniazda wykonywane są ze specjalnego gatunku żeliwa odpornego na działanie wysokich temperatur,

2)  silników benzynowo-gazowych - gniazda wykonywane są ze specjalnie opracowanego gatunku żeliwa, wytrzymującego odpowiednio cięższe warunki pracy właściwe dla silników zasilanych gazem,

3) silników wysokoprężnych - gniazda wykonywane są ze specjalnego gatunku żeliwa przeznaczonego do pracy w szczególnie ciężkich warunkach, właściwych dla silników wysokoprężnych.
Gniazda zaworowe produkowane są do wszystkich typów silników. Produkowane są również gniazda na zamówienie według wymiarów podanych przez klienta.

Na początek