Technologia i warunki wykonania

GREGORIUS produkuje swoje wyroby według wypracowanej technologii dostosowanej do wymogów technicznych dotyczących części zamiennych dla silników spalinowych oraz wysokich wymagań swoich odbiorów. 

Warunki wykonania:

1. Materiały.
Materiały stosowane w produkcji pochodzą od renomowanych dostawców o wieloletniej tradycji na krajowym rynku motoryzacyjnym. Odlewy żeliwne na tuleje cylindrowe, gniazda zaworowe oraz prowadnice zaworów są produkowane zgodnie z normami branżowymi odpowiednimi dla tych produktów.

2. Obróbka.
Tuleje cylindrowe oraz pozostałe produkty są obrabiane cieplnie w celu poprawienia własności mechanicznych. Do produkcji wykorzystywany jest szeroki wachlarz obrabiarek, od tokarek uniwersalnych przez specjalistyczne automaty klasy LSP aż po ultranowoczesne obrabiarki numeryczne CNC firmy GILDEMEISTER. Ostateczną dokładność wykonania uzyskujemy przez szlifowanie na szlifierkach kłowych.

3. Konserwacja.
Wszystkie wyroby są konserwowane środkami antykorozyjnymi firmy Fuchs.

4. Pakowanie.
Produkty są pakowane w papier antykorozyjny firmy Fuchs oraz kartony tekturowe. Opakowania zbiorcze dostosowane są do indywidualnych wymogów odbiorcy.

5. Wysyłka.
Zamówione produkty wysyłane są do klientów według indywidualnych ustaleń z odbiorcą: kurierem, pocztą lub własnym transportem. Termin realizacji zamówienia skróciliśmy do 24 godzin od złożenia zamówienia jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 12-tej dnia poprzedniego.
Na początek